KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12756351
nr 1275 6351
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Akvarell, "Kustväg II", signerad, bladets mått: 54x74 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:08:24
300 kr
350 kr